„Galaxy Note 10“ užsakymai: lietuviai rinkosi didžiausią ekraną, talpą ir pašvaistės spalvą

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ skelbia išankstinių „Samsung Galaxy Note 10“ flagmanų užsakymų statistiką. Operatoriaus klientai daugiausiai rinkosi pašvaistės spalvos, didžiausią ekraną ir talpiausią atmintinę turinčius išmaniuosius.

„Klientų tarpe turime nemažai „Samsung“ gerbėjų – vos pradėję išankstinę naujųjų flagmanų registraciją, sulaukėme šimtų užsakymų. Įdomu tai, kad dažniausiai besirenkama juoda spalva šįkart nebuvo populiariausia“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Išankstinės registracijos duomenimis, „Tele2“ klientai dažniausiai rinkosi 6,8 colių įstrižainės ekraną turintį „Galaxy Note 10+“. Šį išmanųjį įsigijo beveik 90 proc. iš anksto besiregistravusių klientų. Antroje vietoje liko mažesnis flagmanas „Galaxy Note 10“.

Statistika rodo, kad iš anksto užsiregistravę klientai dažniausiai rinkosi ne tik didžiausią ekraną, bet ir talpą. Net 69 proc. klientų užsisakė 512 GB vidinės atminties išmanųjį, o likusieji –  telefoną su 256 GB atmintine.

Operatoriaus klientai dažniausiai rinkosi švytinčios pašvaistės spalvos išmaniųjų modelius su mėlynu „S-Pen“ rašikliu – tokius užsisakė beveik 60 proc. jų. Tuo tarpu švytinčius juodus flagmanus su tos pačios spalvos rašikliu pasirinko šiek tiek daugiau nei 40 proc. klientų.

Panašias flagmanų spalvos ir modelio pasirinkimo tendencijas visose Baltijos šalyse stebi ir gamintojas.

„Mūsų duomenimis, net 92 proc. lietuvių, latvių ir estų buvo linkę įsigyti didesnįjį serijos modelį „Galaxy Note10+“, 25 proc. taip pat rinkosi išmaniuosius su didesne atmintimi. Turime pastebėti, kad 60 proc. visų trijų Baltijos šalių pirkėjų mieliau rezervavo naujos švytinčios pašvaistės spalvos flagmanus“, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Anot S. Skupo, išankstiniai naujojo flagmano užsakymai parodė, kad susidomėjimas „Samsung Galaxy Note 10“ yra didžiulis – lyginant su praėjusiais metais pristatytu „Galaxy Note 9“, per dvi savaites naujausių flagmanų Baltijos šalyse buvo rezervuota beveik du su puse karto daugiau.

Naujieji „Samsung“ telefonai, juos iš anksto užsisakiusiems klientams, tiesiai į namus arba biurus jau yra pristatomi nuo antradienio.Nuo šiandien šie flagmanai atsiras ir daugelyje „Tele2“ salonų, tiesa, jų kiekiai prekybos pradžioje gali būti riboti.

Klientai, iki rugpjūčio 22 d. užsisakę  modelį „Galaxy Note 10+“, kartu su telefonu gauna ir dovanų – bevieles „Galaxy Buds“ ausines už 1 ct.

Tuo tarpu, kiekvienas, iki minėtos datos iš anksto įsigijęs bet kurį naujosios „Samsung“ serijos flagmaną ir gamintojo svetainėje www.senainauja.lt grąžinimui užregistravęs savo senąjį išmanųjį telefoną, galės susigrąžinti iki 500 Eur.

Už senąjį išmanųjį įrenginį grąžinama suma bus sudaryta iš 100 Eur premijos ir atnešto telefono vertės. Gamintojo „Samsung“ siūloma vertė, kuri bus pridėta prie premijos, priklausys nuo telefono modelio ir būklės bei bus pateikta po įrenginio įvertinimo.

Naujieji „Samsung Galaxy Note“ serijos flagmanai oficialiai buvo pristatyti rugpjūčio 7-ąją Niujorke.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”