„Fitbit“ stiprina išmaniųjų laikrodžių potyrius su naujuoju operacinės įrangos atnaujinimu ir pristato naująjį širdies ritmo sekimą „Versa 2“ laikrodžiuose

Naujasis „Fitbit OS 4.1“ atnaujinimas: visuomet įjungto ekrano režimas „Versa 2“ laikrodžiuose, inovatyvus miego įrankis – išmanusis žadinimas ir daugiau kitų funkcijų

Naujasis „Versa 2“ laikrodžių širdies ritmo matavimo algoritmas naudoja mechanizmą, kuris leidžia užtikrinti vienus stabiliausių širdies ritmo sekimo rezultatų.

Lapkričio 13 d. San Franciske (JAV), „Fitbit“ išmaniųjų aksesuarų ir laikrodžių gamintojas pristatė operacinės įrangos atnaujinimus, kurie leis sveikatos ir treniruočių tikslus išlaikyti dėmesio centre net ir Kalėdų bei Naujųjų metų laikotarpiu. Operacinės sistemos atnaujinimas (4.1) laikrodžiuose įdiegs naujas miego sekimo funkcijas ir pagerins esamos įrangos funkcionalumą. „Fitbit Versa 2TM“ išsiskiria visuomet įjungto ekrano režimu, geresniu širdies ritmo sekimo algoritmu ir 6 ar daugiau dienų veikiančia baterija.

„Fitbit“ bendraįkūrėjas ir vadovas James Park sako: „Išlikti motyvuotam ir sekti sveikatos bei treniruočių tikslus Kalėdiniu laikotarpiu yra sudėtinga. Kurdami įperkamus laikrodžius bei įtraukiančią operacinę sistemą mes stengiamės, kad tai būtų įmanoma. Šis „Fitbit“ operacinės sistemos atnaujinimas suteikia dar daugiau paramos ir inovatyvių funkcijų.“

Dar daugiau įrankių ant riešo

Įsidiegę 4.1 operacinės sistemos atnaujinimus, ilgai lauktomis funkcijomis pristatytomis kartu su „Versa 2“ išmaniuoju laikrodžiu, naudotis galės ir „Fitbit Ionic™“ bei „Fitbit Versa™“ savininkai. Vienas svarbiausių funkcijų atnaujinimų – išmanusis žadinimas. Tai – tylus žadintuvas, kuris nustatomas tam tikram laikotarpiui, per kurį norima pabusti. Laikrodis apskaičiuos žadinimą pagal miego fazes ir leis pabusti geriau pailsėjus. Taip pat, laikrodžio ekrane galima matyti miego metu surinktus taškus bei kitus duomenis, kurie leis geriau sekti miego kokybę ir atpažinti tendencijas.

Naujoji programėlė padės išlaikyti kasdienę dienotvarkę ir primins numatytas užduotis. Viena labiausiai vartotojų lauktų funkcijų buvo laikrodžio ekranų pasirinkimo galimybė – nuo šiol išmaniųjų laikrodžių ekranuose bus galima išsaugoti iki 5 skirtingų dizainų, juos išsirinkus iš 4000 galimų „Fitbit“ programėlės galerijoje, ir priderinti laikrodžio dizainą prie savo aprangos, užsiėmimo ar nuotaikos. Programėlės naudotojai taip pat galės vertinti ir rekomenduoti savo mėgstamiausias programėles ar laikrodžių dizainus kitiems „Fitbit“ naudotojams.

Specialiai „Versa 2“ vartotojams „Fitbit“ išleido visuomet įjungto ekrano režimo galimybę ir pateikė penkias papildomas laikrodžio modelio parinktis. Nuo šiol spalvotai rodoma sveikatos ir treniruočių statistika, greitesnis persijungimas iš visuomet įjungto į aktyvų vaizdą, visa tai palaiko įrenginio AMOLED ekranas ir daugiau negu 2 dienas veikianti baterija. Modelyje „Versa 2“ naudojant  visada įjungtą ekrano režimą jo baterija tarnauja dvigubai ilgiau negu kitų išmaniųjų laikrodžių.

Kai vis tik reikės pakrauti laikrodį, nauja funkcija praneš, jog baigiasi baterijos energija ir automatiškai išjungs pasirinktas funkcijas, taip prailgindamas laiką kai išmanusis laikrodis gali likti ant vartotojo riešo, o ne krautis įkroviklyje. Tai reiškia, kad laikrodis 24 valandas per parą gali likti ant vartotojo riešo ir net miego metu sekti statistiką, bei suteikti naudingos informacijos apie sveikatą ir savijautą. Šiuos atnaujinimus kartu su pilnu „Versa 2“ funkcijų paketu, tokiais kaip: 24/7 širdies ritmo stebėjimas, įdiegtas GPS, vandeniui atsparus dizainas, „Spotify“ ir „Fitbit Pay™“ integracija galima rasti visuose „Fitbit“ išmaniuosiuose laikrodžiuose.

Pažangus širdies ritmo matavimo algoritmas pats mokosi, kad veiktų geriau

Pažangi „Fitbit“ 24/7 „PurePulse®“ širdies ritmo stebėjimo funkcija informuoja ir motyvuoja vartotojus paprastu būdu stebėti savo širdies ritmą visos dienos metu. Šia technologija pagrįstos  esminės „Fitbit“ funkcijos, tokios kaip miego sekimas ir širdies lygio įvertinimo balai, suteikiančios gilesnių žinių apie bendrą sveikatą ir fizinį pasiruošimą.

Lapkričio 13 d. „Fitbit“ paskelbė, kad sukūrė novatorišką algoritmą, kuris „Fitbit Versa 2“ įrenginyje, kaip 4.1 programinės įrangos atnaujinimo dalis, suteiks geriausią įmanomą širdies ritmo stebėjimo patirtį. Naujasis „PurePulse“ algoritmas, kurį sukūrė „Fitbit“ tyrimų ir plėtros ekspertai, pats mokosi, kad atpažintų unikalų širdies ritmo signalą optiniame jutiklyje ir matuotų tiksliau.

„FitBitOS 4.1“ „Fitbit“ išmaniųjų laikrodžių naudotojams bus prieinama nuo pirmosios gruodžio savaitės, kad Kalėdiniu periodu padėtų pabaigti užsibrėžtus tikslus ir suteiktų galimybę suplanuoti naujus 2020 metams.

Apie „Fitbit“, Inc.

„Fitbit“ padeda žmonėms tobulėti, siekti geresnės sveikatos bei treniruočių rezultatų, suteikdami naudingą informaciją ir motyvaciją. „Fitbit“ kuria produktus ir patirtis, kurios seka sveikatos rodiklius bei motyvuoja treniruočių metu. „Fitbit“ produktų linija: Fitbit Charge 3™, Fitbit Inspire HR™, Fitbit Inspire™ ir Fitbit Ace 2™ aktyvumo apyrankės, taip pat Fitbit Ionic™ ir Fitbit Versa™ išmanieji laikrodžiai, Fitbit Flyer™ belaidės ausinės ir Fitbit Aria svarstyklės. „Fitbit“ produktai parduodami beveik 39000 parduotuvių, 100 šalių. „Fitbit“ turi vieną iš didžiausių sveikatingumo duomenų bazių, kurių dėka geba teikti asmeninius patarimus „Fitbit“  ir „Fitbit Coach“ programėlėse bei „Fitbit“ OS laikrodžiuose. „Fitbit Premium“, tai mokama programėlės prenumerata, kuri suteikia dar daugiau įvairių duomenų bei papildomos motyvacijos. „Fitbit Health Solutions“ siūlo sprendimus, kurie padeda geriau pateikti sveikatingumo duomenis vartotojams.

Pranešimą paskelbė: Rita Rauluševičiūtė, UAB „Gravitas Partners”
„Fitbit“ stiprina išmaniųjų laikrodžių potyrius su naujuoju operacinės įrangos atnaujinimu ir pristato naująjį širdies ritmo sekimą „Versa 2“ laikrodžiuose