„EIT Digital 2022“ skelbia atvirą kvietimą technologijų startuoliams – kviečia drauge kurti stiprią skaitmeninę Europą

Šiandien didžiausia Europoje skaitmeninių inovacijų bendruomenė – „EIT Digital“ – skelbia atvirą kvietimą dalyvauti „EIT Digital 2022“ paramos programoje ir kviečia teikti pasiūlymus iki 2021 m. gegužės 12 d.

„EIT Digital 2022“ programa skirta planuojantiems pradėti ar norintiems vystyti giliųjų technologijų (deep-tech) verslą ir produktus (Inovacijų fabrikas) arba vykdyti verslumo skaitmeninių technologijų srityje švietimo programas (Verslumo akademija).

2022 m. „EIT Digital“ darbo programa remiasi 2020–2022 m. „EIT Digital“ strategine inovacijų darbotvarke, kurioje išskiriamos penkios strateginės kryptys: skaitmeninė technika, skaitmeninė pramonė, skaitmeniniai miestai, skaitmeninė gerovė ir skaitmeniniai finansai.

Pasiūlymus galima teikti nuo 2021 m. balandžio 7 d. iki gegužės 12 d. Atranka bus baigta iki 2021 m. birželio pabaigos ir tikimasi, kad „EIT Digital 2022“ veiklos prasidės 2022 m. sausio 1 d.

„EIT Digital“ Inovacijų fabrikas remia komandas, sudarytas iš visos Europos švietimo, mokslinių tyrimų ir verslo organizacijų. Su „EIT Digital“ pagalba, atrinktos veiklos bus integruotos į Europos ekosistemą ir gaus finansines investicijas savo skaitmeninių giliųjų technologijų verslo ir produkto pradžiai ar skatinimui.

„EIT Digital“ Verslumo akademija teikia paramą mokymo programoms ir kursams, orientuotiems į verslo vystymą. Atvirame kvietime laukiama pasiūlymų magistro, profesinės ir vasaros mokyklų programoms.

„EIT Digital“ generalinis direktorius Willemas Jonkeris teigia: „EIT Digital“ ekosistema yra ypač gerai pasirengusi prisidėti prie Europos Komisijos paskelbto Europos skaitmeninio dešimtmečio įgyvendinimo. Prisijunkite prie mūsų kurdami skaitmeninius sprendimus, turinčius pasaulinį poveikį. Prisijunkite prie mūsų rengdami verslumo ugdymo programas, kurios Europai suteiks skaitmeninių talentų ir įgūdžių. Trumpai tariant, prisijunkite prie mūsų, kad kartu sukurtume stiprią skaitmeninę Europą“.

Šiuo metu „EIT Digital“ turi daugiau nei 300 partnerių iš verslo, pramonės, mokslinių tyrimų, investicijų, švietimo ir viešojo sektoriaus sričių. Iki šiol ji parėmė daugiau nei 370 startuolių ir scaleup įmonių, kurios surinko daugiau nei 1 milijardą eurų investicijų, taip pat įtraukė 3000 studentų.

Šiandien, balandžio 7 d., nuotoliniu būdu vyks programos „EIT Digital 2022“ pristatymas, o balandžio 14 d. – Tarpininkavimo renginys esamiems ir būsimiems partneriams. Visa informacija skelbiama: https://www.eitdigital.eu/eitdigital2022/.

Pranešimą paskelbė: Miglė Angelou, UAB „Komunikacija ir konsultantai”