EISA metų išmaniojo telefono rinkimuose – „Huawei P20 Pro“ triumfas

EISA metų išmaniojo telefono rinkimuose – „Huawei P20 Pro“ triumfas

Kompanija „Huawei“ šiandien papildė savo apdovanojimų sąrašą. Šį kartą ji nuskynė laurus Europos vaizdo ir garso asociacijos (EISA) rengiamuose kasmetiniuose apdovanojimuose. Paskelbus 55 geriausiai pasaulyje vertinamų elektronikos žurnalų grupę vienijančios asociacijos apdovanojimų laureatus paaiškėjo, kad šiemet „Geriausio EISA išmaniojo telefono 2018-2019“ kategorijoje aukščiausią įvertinimą pelnė „Huawei P20 Pro“. EISA ekspertų nuomone, šis apdovanojimas yra skirtas už „Huawei“ šių metų kovo mėnesį pristatyto flagmano kokybę, dizainą bei įrenginio galimybes.

EISA atstovų vertinimu, „Huawei P20 Pro“ modelis pripažintas geriausiu savo kategorijoje dėl to, kad yra „pažangiausias, novatoriškiausias ir techniškai aukščiausios klasės išmanusis telefonas, koks tik iki šiol buvo sukurtas“. Negana to, šis įrenginys įvardijamas kaip „idealus kompanionas išmaniųjų įrenginių naudotojams bei diktuojantis madas mobiliosios fotografijos srityje“.

Itin daug prie šio laimėjimo prisidėjo „Huawei“ inžinierių sukurta trigubo lęšio „Leica“ kamera, turinti didžiausią bendrą pikselių skaičių išmaniųjų telefonų istorijoje. Be to, apdovanojimą pelnęs modelis palaiko 3x optinio bei 5x hibridinio priartinimo funkcijas, garantuojančias aukščiausią nuotraukų kokybę. Viską vainikuoja inovatyvi, dirbtiniu intelektu paremta vaizdo stabilizavimo sistema „Huawei AIS“.

„Mums pats svarbiausias atlygis už įdirbį yra įrenginių, leidžiančių vartotojams mėgautis bei patirti fotografavimo malonumą, kūrimas“, – kalba „Huawei Consumer Business Group“ viceprezidentas Li Changzhu.

Apdovanojimą laimėjęs modelis daugelį sužavėjo ir dėl savo aptakaus dizaino bei dar niekur nematytos spalvų gradiento schemos, pavadintos Pašvaistės (angl. Twilight) vardu.

Dėl pirmojo pasaulyje dirbtinio intelekto valdomo lusto įrenginys garantuoja greitą ir sklandų darbą. Telefone įdiegta kamera užtikrina kokybiškas nuotraukas fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis. Taip pat tai yra vienas iš nedaugelio prietaisų rinkoje, galinčių fotografuoti ilgo išlaikymo sąlygomis be papildomo stovo.

Negana to, 4000 mAh baterija pasižymi didžiausia talpa tarp analogiškos klasės įrenginių. EISA pažymi, kad visa tai leidžia minėtą modelį apibūdinti kaip „pergalingą puikios įrangos, optikos ir meistriškumo derinį“.

EISA nariai yra ekspertinės žiniasklaidos priemonių atstovai iš 27 šalių. Kiekvienas narys dalyvauja bent vienoje ar keliose iš 6 EISA ekspertų grupių skirtingose kategorijose: fotografavimo, mobiliųjų įrenginių, „Hi-Fi“, namų kino garso, namų kino vaizdo bei automobilinės įrangos. Kiekvienais metais EISA nariai nominuoja produktus, kurie, jų nuomone, yra išskirtiniai minėtose šešiose kategorijose. Tuomet nominantai yra pristatomi, o juos vertina kompetentinga komisija, kuri išrenka vieną nugalėtoją.

Tai jau ne pirmas kartas, kai  „Huawei“ triumfuoja EISA organizuojamuose rinkimuose. Ši asociacija „Huawei P10“ nugalėtoju išrinko „EISA išmaniojo telefono kameros 2017-2018“ kategorijoje, „Huawei Watch 2“ – „EISA dėvimo įrenginio 2017-2018“ kategorijoje, o „Huawei P9“ – „Europos vartotojų išmaniojo telefono 2016-2017“ kategorijoje.

Oficiali apdovanojimo įteikimo ceremonija šiemet vyks IFA konferencijos metu rugpjūčio 31 d. Berlyne.

Pranešimą paskelbė: Justina Aleksaitė, UAB „INK agency“