Didžiausia vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse „Go3“ jau pasiekiama LG televizoriuose

Didžiausia vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse „Go3“ nuo 2020 m. gegužės bus pasiekiama „LG Electronics“ (LG) televizoriuose. Ši platforma siūlo daugiau nei 35 televizijos kanalus, per 1000 filmų ir serialų, animacinių filmukų vaikams, taip pat populiariausias sporto transliacijas – ir tiesiogines, ir jų įrašus.

Su vaizdo turinio platforma „Go3“ gausite plačiausią įdomiausio internetinio vaizdo turinio pasirinkimą Baltijos šalyse. Šį turinį galėsite žiūrėti bet kur ir bet kada. Į vieną vietą surinktas geriausias lietuviškas turinys, taip pat populiariausi užsienio filmai ir serialai, tiesioginės svarbiausių pasaulio sporto įvykių transliacijos. Žiūrėdami televizijos kanalus galėsite naudotis archyvo funkcija.

Ši programa jau pasiekiama visuose 100 000 Lietuvoje naudojamų LG televizorių su naująja „WebOS Smart TV“ platforma. Tam, kad televizoriaus žiūrėjimas teiktų kuo didesnį malonumą, naujausiuose LG OLED ir „NanoCell“ televizoriuose naudojamas naujausios kartos „α9“ procesorius. Jis užtikrina ne tik spartų ir efektyvų „WebOS Smart TV“ platformos veikimą, bet ir geresnę 4K ir 8K vaizdo kokybę. „α9“ procesorius sugeba analizuoti milijonus turinio elementų naudodamas giliojo mokymosi dirbtinio intelekto algoritmą ir pagerina vaizdo kokybę, pritaikydamas ją prie šiuolaikinių 4K arba 8K ekranų.

Kodėl verta rinktis televizorių su „Go3“?

– Prasukite reklamas ir žiūrėkite laidą be reklaminių pertraukų.

– Žiūrėkite į archyvą įrašytas laidas, pasiekiamas visą savaitę po transliacijos.

– Kartu su šeimos nariais žiūrėkite įvairų turinį skirtinguose įrenginiuose tuo pačiu metu, įskaitant kompiuterį ir mobiliuosius įrenginius.

– Žiūrėkite sporto transliacijas – tiesiogiai arba iki 48 valandų po varžybų.

– Platus filmų, animacinių filmukų ir laidų pasirinkimas anglų, rusų ir lietuvių kalbomis.

Naujoji „Go3“ paslauga pasiekiama išmaniojo televizoriaus pradžios ekrane arba ją galima atsisiųsti naudojant televizoriuje esančią LG turinio parduotuvės programą.

# # #

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
Didžiausia vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse „Go3“ jau pasiekiama LG televizoriuose