Didelis televizorius: kodėl sporto rungtynės stebėti namuose patiks labiau, nei arenoje

Nepraleidžiate nė vienų sporto rungtynių, o joms artėjant, didžiausiu klausimu tampa – kur šįkart žiūrėti varžybas? Pirkti brangų bilietą ir keliauti žiūrėti gyvai ar ieškoti kavinės, kurioje rodys transliaciją? Patariame paprasčiau – kartais sporto rungtynes likite žiūrėti tiesiog namuose. Pateikiame priežastis, kodėl didelis namų televizorius – geriausia išeitis pamatyti rungtynes, nepraleidžiant pro akis nė vieno svarbaus momento. 

Jauskitės įvykių sūkuryje

Bent kartą gyvenime stebėti rungtynes gyvai – išskirtinė ir įdomi patirtis: emocija, kai esi įvykio centre išties jaudina. Tačiau kaskart eidami žiūrėti varžybų į kavinę ar barą, kartais taip pat susidursite su tam tikrais minusais. Viešos vietos dažniausiai būna sausakimšos, tad ekraną turbūt matysite tik iš toli, o greičiausiai dar ir nuolat turėsite sukioti galvą, kad niekas neužstotų vaizdo. Ką jau kalbėti apie garsą, kuris bare dažnai būna užgožiamas šurmulio ar foninės muzikos.

Technologijų gamintojai šiandien stengiasi suteikti žiūrovams patirtis, kurios leistų pasijausti pačiame įvykių sūkuryje, dėl to kuria vis didesnius, 75, 82 ir net 98 colių įstrižainės televizorius. Juose vaizdas atrodo itin realistiškai ir, pavyzdžiui, stebint sporto varžybas galima pasijusti tarsi stadione. „Samsung“ ir „IA Collaborative“ atliktas tyrimas atskleidė, kad net 98  proc. vartotojų, kurie savo seną televizorių iškeitė į didelės įstrižainės „Super Big“ ekraną, teigė esantys labai patenkinti šiuo savo pirkiniu, nes dydis vaizdą paverčia kur kas realistiškesniu.

Nepraleisite nė vieno momento

Varžybas stebint viešoje vietoje yra didelė tikimybė praleisti lemiamus žaidimo momentus. Žiūrėdami sporto rungtynes namuose nepraleisite nė vienos svarbios akimirkos, o jei turite tokią galimybę, tam tikrus momentus galėsite atsisukti ir pažiūrėti dar kartą.

Priešininkas pakišo futbolininkui koją, jam už tai skyrė geltoną kortelę ir šiuo metu vyksta ginčas, ar iš tiesų taip buvo? Stebėdami varžybas namie, per didelės įstrižainės ekraną, aiškiai matysite situaciją ir galėsite įvertinti, kuris žaidėjas iš tiesų kaltas.

Negana to, kai kurie naujausi 4K ir 8K raiškos televizoriai turi vaizdo išdidinimo galimybę. Pavyzdžiui, „Samsung QLED“ su dirbtinio intelekto (DI) mašininio mokymosi pagalba geba išdidinti net smulkiausias detales. Tad galėsite aiškiai matyti kiekvieno stadione lakstančio žaidėjo judesius ir nepraleisti pro akis nė vienos pražangos.

Pergales švęskite kartu su draugais

Visiškai nereiškia, kad žiūrėti sporto varžybas namuose yra nuobodu – sukurti šurmulį ir palaikančią nuotaiką gali padėti draugų kompanija. Bare dėl per didelio triukšmo dalintis komentarais yra gana sudėtinga – liksite neišgirstas arba reikės garsiai šaukti.

Pakvietę į svečius draugų galėsite aiškiai girdėti ir varžybas, ir bičiulių komentarus. Rungtynių metu dažnai nepavyksta valdyti emocijų, tad savo kompanijoje galėsite nevaržomi palaikyti savo komandą.

Manote, kad visos savo draugų kompanijos į namus pakviesti nepavyks, nes dešimčiai žmonių stebėti televizoriaus ekraną nebus patogu? Naujausių televizorių technologijos leidžia ekraną stebėti patogiai ne tik sėdint priešais ant sofos. Pavyzdžiui, „Samsung QLED“ pasižymi itin plačiu žiūrėjimo kampu, tad net stebint iš šono, vaizdas matomas taip pat aiškiai ir ryškiai, kaip ir iš priekio.

 

Pranešimą paskelbė: Mingailė Gulbinauskaitė, UAB „Publicum”