Daugiausiai aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų Baltijos šalyse parduoda „Samsung“

Remiantis rinkos tyrimų bendrovės „BRC“ duomenimis, „Samsung“ tapo pirmaujančiu aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų, kainuojančių daugiau nei 1200 eurų, pardavėju. Šią poziciją kompanijai užimti padėjo rugpjūčio mėnesį pristatyta „Galaxy Note20“ serija ir rugsėjo mėnesį išleistas sulenkiamas „Galaxy Z Fold2“ išmanusis telefonas.

Pagal „BRC“ duomenis, per pirmąsias tris savaites nuo šių telefonų pristatymo, kompanija užėmė 60 proc. aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų rinkos dalies. Abu nauji modeliai susilaukė didelio klientų susidomėjimo.

„Šiais metais „Samsung“ dar didesnį dėmesį sutelkė į aukščiausios klasės įrenginių segmento plėtrą. Tai segmentas, kuris ženkliai auga kasmet jau pastaruosius kelerius metus. Pirmąjį šių metų pusmetį pristatėme „Galaxy S20“ ir „Galaxy Z Flip“, o naujausi kompanijos išmanieji – „Note20“ serija ir „Galaxy Z Fold2“ – leido mums užimti lyderio pozicijas aukščiausios klasės telefonų rinkoje. Tai rodo, kad klientai nori naudoti galingus ir išskirtinius įrenginius, atliekančius ne tik išmanaus telefono, bet ir nešiojamo kompiuterio funkciją“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. 

„Samsung“ aukščiausios klasės flagmanų pardavimai per metus išaugo 5 kartus. Tai pasiekti padėjo ir papildomos vertės klientams. Tai lojalumo programa „PINS“, siūlanti įvairias nuolaidas keliaujantiems, asmeninės produktų ekspertų konsultacijos bei produktų demonstracijos, atnaujintos mokėjimo ir paslaugų teikimo sąlygos bei kitos vertės.

 

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”
Daugiausiai aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų Baltijos šalyse parduoda „Samsung“