Cherry Servers siūlo neatlygintinas debesijos resursų ir IT konsultacijų paslaugas

Reaguodama į vis didėjančias įmonių IT infrastruktūrų apkrovas karantino metu, ilgametę serverių prieglobos patirtį turinti UAB Cherry Servers nusprendė padėti smulkiam ir vidutiniam Lietuvos verslui šiuo sudėtingu laikotarpiu, pasiūlydama neatlygintinas debesijos resursų ir IT konsultacijų paslaugas, kurios įmonėms padės suvaldyti netikėtai išaugusius IT infrastruktūros kaštus.

„Pastebime vis didėjančias IT sistemų apkrovas visame pasaulyje, ir kartu suprantame, jog išaugę imonių kaštai karantino laikotarpiu gali tapti rimtu iššūkiu, ar netgi kelti grėsmę verslo išlikimui. Dėl šios priežasties nusprendėme įdarbinti dalį savo laisvų pajėgumų ir neatlygintinai padėti smulkioms bei vidutinėms Lietuvos įmonėms lengviau išgyventi šį sudėtingą laikotarpį”, – sako UAB Cherry Servers vadovas Vaidas Rutkauskas.

Nors verslo skaitmenizacija nėra naujas reiškinys ir vyksta jau ilgiau nei dešimtmetį, dabartinis laikotarpis prekybos bei paslaugų įmones verčia dar labiau pasitempti, sustiprinti esamas IT sistemas, bei ieškoti naujų būdų pasiekti vartotojus virtualiu būdu. „Tikime, jog šis sudėtingas laikotarpis gali būti ne tik praradimų, bet ir naujų atradimų metas”, – kalba Vaidas Rutkauskas. Šią savaitę apie padidėjusias IT sistemų apkrovas ar sutrikimus jau pranešė ir tokie interneto gigantai kaip Google, Microsoft ir Cisco.

UAB Cherry Servers yra dedikuotų debesijos resursų tiekėja, siūlanti pilnai automatizuotas IT infrastruktūros paslaugas, kurios gali būti naudojamos pagal pareikalavimą, mokant tik už panaudos valandas. Šiuo metu įmonė aptarnauja klientus iš daugiau nei 140 skirtingų pasaulio šalių, padėdama smulkiam ir vidutiniam verslui augti skaitmeninėje erdvėje lengviau.

Pranešimą paskelbė: Marius Rimkus, Cherry Servers