„Cgates“ perka pagrindinį TV ir interneto tiekėją šiaurės Lietuvoje „Splius“

Antra pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto paslaugų teikėja „Cgates“ pradėjo telekomunikacijų bendrovės „Splius“ įsigijimo procesą. Sandorį numatoma užbaigti gavus Lietuvos Respublikos Konkurencijos tarybos pritarimą. „Splius“ yra vienas didžiausių televizijos ir interneto tiekėjų šiaurės ir vakarų Lietuvoje.

„Įgyvendindami savo ilgalaikės strategijos tikslus toliau vykdome aktyvią „Cgates“ plėtrą. Šis įsigijimas mums padės sustiprinti savo pozicijas televizijos ir interneto paslaugų rinkoje Šiaulių, Klaipėdos, Radviliškio, Kelmės, Pasvalio, Naujosios Akmenės, Joniškio bei Kuršėnų miestuose. Per pastaruosius trejus metus investavome daugiau kaip 15 mln. eurų į savo interneto tinklo ir paslaugų kokybės pagerinimą. Atliktos investicijos yra reali nauda mūsų klientams – remiantis Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Cgates“ klientai naršo sparčiausiai Lietuvoje“, – sako „Cgates“ vadovas Tomas Burovas.

„Cgates“ spartus internetas bei aukštos kokybės televizijos paslaugos taps prieinamos šiaurės ir vakarų Lietuvos gyventojams. Įsigijus bendrovę „Splius“, „Cgates“ klientams teikiamų paslaugų skaičių papildys 90 tūkst. naujų paslaugų. Šiuo metu „Cgates“ savo klientams iš viso teikia daugiau kaip 250 tūkst. interneto, televizijos ir telefonijos paslaugų visoje Lietuvoje. „Splius“ įsigijimas – tai ketvirtas „Cgates“ sandoris per pastaruosius keletą metų. Sandorio suma neskelbiama.

„Cgates“ klientai, pasirinkę sumanios televizijos paslaugą, turi galimybę naudotis TV programų įrašais ir jas peržiūrėti sau patogiu metu, matyti daugybę TV kanalų, įskaitant ir HD raišką, naudotis filmų nuoma, ilgalaike įrašų saugykla bei karaokės funkcija, klausytis radijo stočių, mėgautis didžiausių pasaulio žvaigždžių muzikos koncertais ar vos už vieną eurą per savaitę tapti specialaus „Savaitinio kino klubo“ nariais. Be dviejų pagrindinių skaitmeninės televizijos planų „LT“ ir „Bazinio“ klientai gali rinktis iš 11 papildomų teminių kanalų grupių.

Pranešimą paskelbė: Andrius Matuliauskas, Integrity PR