Buhalterinė apskaita Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose

Buhalterine apskaita Klaipedoje

Buhalterine apskaita Klaipedoje

Jei neseniai įsteigėte savo pirmąją įmonę ir pradėjote ilgai brandintą nuosavą verslą, šią akimirką neišvengiamai susiduriate su daugybe įvairių dilemų, klausimų ir begale sunkumų. Tai yra įprasta kiekvieno verslo pradžia, tačiau visų svarbiausia yra tai, kaip jūs spręsite tokio pobūdžio klausimus ir atsirandančias problemas.

Jūs visuomet turite du kelius – visą tai bandyti išspręsti savo pačių jėgomis arba į pagalbą pasitelkti atitinkamos srities specialistus. Ir šiuo atveju kiekvienam naujam verslui pradžioje neabejotinai tenka išspręsti klausimą, kas rūpinsis įmonės buhalterine apskaita. Toks sprendimas turi būti labai gerai apgalvotas, tinkamai įvertinant visus privalumus ir trūkumus.

Buhalterinės apskaitos tvarkymas savo pačių jėgomis

Visų pirma, jei jūs manėte, kad savo įmonės buhalterinę apskaitą galėsite tvarkyti patys, labai klydote. Jei jūs nesate profesionalūs ir patyrę buhalteriai, apie tokią galimybę tiesiog pamirškite. Jokiu būdu negalite rizikuoti, kad jūsų įmonės buhalterija nuo pačių pirmųjų verslo žingsnių taptų klaidinga ir netvarkinga. Juk tvarkinga ir profesionaliai tvarkoma buhalterinė apskaita yra svarbi ne tik valstybinėms institucijoms, tačiau ir pačiam verslui, kuris atsižvelgdamas į savo įmonės buhalterinius dokumentus bei finansines ataskaitas gali lengviau ir efektyviau priimti teisingus bei gerai apgalvotus ir konkrečiais skaičiais paremtus verslo sprendimus.

Įmonės buhalterija ir naujo buhalteriui skirto etato sukūrimas

Nemaža dalis pradedančiųjų verslo savininkų mano, kad jiems neišvengiamai teks samdyti etatinį buhalterį. Tačiau toks požiūris yra klaidingas. Jei jūsų vykdomos komercinės veiklos apimtys nėra didelės, būtinybės samdyti etatinį buhalterį tikrai nėra. Jei jūs nuspręstumėte savo įmonėje sukurti naują darbo vietą, kuri būtų skirta profesionaliam ir patyrusiam buhalteriui, kiekvieną mėnesį jūsų įmonė patirtų dideles papildomas išlaidas.

Tokiu atveju jūsų samdomam buhalteriui tektų mokėti nemenko dydžio mėnesinį atlyginimą, padengti visus su darbo vieta susijusius mokesčius (socialinio draudimo ir garantinio fondo įmokas), kasmet išmokėti atostoginius, pasirūpinti kokybiška ir buhalterinės apskaitos tvarkymui puikiai pritaikyta darbo vieta, įsigyti buhalterinės apskaitos programas ir kt.

Buhalterinė apskaita ir šias paslaugas siūlančios bendrovės pasirinkimas

Jei nenorite patirti jau minėtų didelių mėnesinių išlaidų, kurios neigiamai paveiktų jūsų įmonės finansinę situaciją, visuomet turėtumėte pagalvoti apie buhalterinės apskaitos paslaugas siūlančias bendroves. Tuomet jums nebereikėtų sukti galvos nei apie buhalterijos tvarkymą savo pačių rankomis, nei apie brangiai kainuojantį naujo etato sukūrimą.

Vietoje to, kad apkrautumėte save papildomais rūpesčiais, visus savo įmonės buhalterinės apskaitos darbus galite patikėti į profesionalų rankas. Mėnesinė fiksuota kaina, kuri yra mokama tokių paslaugų teikėjams, tampa gerokai mažesnė nei buhalterio samdymas, todėl verslas gali lengviau optimizuoti jam tenkančius mėnesinius kaštus.

Buhalterines paslaugas siūlančios įmonės savo klientams gali pasiūlyti labai platų paslaugų spektrą, kuris užtikrina, kad kiekvieno verslo buhalterija būtų tvarkoma nepriekaištingai ir atsižvelgiant į visus mūsų šalyje galiojančius Verslo apskaitos standartus bei LR teisės aktus. Todėl nepaisant to ar jums yra reikalinga profesionali buhalterinė apskaita Klaipėdoje, ar bet kurioje kitoje Lietuvos dalyje, kreipdamiesi į buhalterinių paslaugų bendrovę, galėsite būti užtikrinti dėl savo įmonės buhalterijos tikslumo ir paties efektyviausio bet kurio iškylančio buhalterinio klausimo sprendimo.