„Bitė“ pradeda išankstinę prekybą naujaisiais „Samsung“ flagmanais

Nuo 22.00 val. „Bitė Lietuva“ pradės išankstinę prekybą šiuo metu pasauliui pristatomais naujaisiais „Samsung“ flagmanais – „Galaxy S20“, „Galaxy S20+ 5G“ ir „Galaxy S20 Ultra 5G“, bei ypatingu sulenkiamu modeliu „Galaxy Z Flip“.

„Galaxy S20“ kaina „Bitėje“ siekia 909 Eur ir klientai gali rinktis iš kosminės pilkos, padangių mėlynos ir padangių rožinės spalvų. „Galaxy S20+ 5G“ kainuoja 1109 Eur ir galima rinktis iš kosminės pilkos, padangių mėlynos ir kosminės juodos spalvų. Pats galingiausias šios šeimos atstovas „Galaxy S20+ 5G“ kainuoja 1359 Eur ir šiuo metu galima rinktis iš kosminės pilkos, o vėliau prekyboje atsiras ir kosminės juodos spalvos modelis. Visi trys modeliai parduodami su 128 GB vidinės atminties.

Išankstinė prekyba šiais modeliais „Bitės“ tinkle vyks iki kovo 12 dienos, o pirmieji įsigijusieji telefonus pradės gauti jau nuo vasario 24 dienos. Be to, klientai, iš anksto užsisakę S20 šeimos atstovą iki kovo 8 dienos, dovanų gaus ir „Samsung Galaxy Buds+“ ausines.

Sulankstomo išmaniojo „Galaxy Z Flip“ kaina siekia 1499 Eur ir klientai galės juos įsigyti veidrodinės juodos ir veidrodinės violetinės spalvų. Išankstinė prekyba šiais telefonais „Bitės“ tinkle vyks iki vasario 27 dienos. 

Visus naujuosius „Samsung“ telefonus iš anksto nuo 22.00 val. bus galima įsigyti www.bite.lt, o vėliau – ir užsukus į artimiausią „Bitės“ saloną.

Apie „Bitė Lietuva“

„Bitė“ kuria patikimą, greitą ir išmanų tinklą. Ir tuo pačiu rūpinasi, kad kvapą gniaužiančios technologijų galimybės neliktų vien inovacijų konferencijose, o būtų nuolat naudojamos kasdienybėje. Todėl „Bitė“, išmaniuosius sprendimus darydama tokiais paprastais ir patogiais, kasdien lengvina savo klientų gyvenimą.

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR