Besivystančios LG šaldytuvų technologijos „InstaView“ CES mugėje leidžia žvilgtelėti į ateities virtuvę

„LG Electronics“ (LG) „CES® 2020“ lankytojus nusiteikusi nustebinti dviem naujais išmaniaisiais šaldytuvais „InstaView™“: LG „InstaView“ su „Craft Ice™“ ir antros kartos LG „InstaView ThinQ™“. Su turiningomis namų pramogų savybėmis ir modernesniais naudotojų potyriais šie novatoriški „InstaView“ šaldytuvai padeda svarbiausią virtuvės prietaisą padaryti dar patogesnį ir malonesnį naudoti. LG technologija „InstaView“ suteikia galimybę, neatidarant šaldytuvo durų, į jo vidų pažvelgti per skaidrų stiklinį skydelį, kuris taip pat veikia kaip receptams ir maisto gaminimo vaizdo įrašams peržiūrėti skirtas ekranas.

Ledas, kuris džiugina

Pribloškiantis „CES 2020“ novatoriškumo apdovanojimą laimėjęs „InstaView“ su „Craft Ice“ yra pirmasis šaldytuvas pasaulyje, turintis įmontuotą ledo gaminimo aparatą, kuris gamina daug lėčiau tirpstančius sferinius ledukus. „InstaView“ su „Craft Ice“ pristačiusi Jungtinėse Amerikos Valstijose, 2020 metais LG jį pateiks ir kitose rinkose. Būdamas dviejų colių (5 cm) skersmens, „Craft Ice“ ledukas tirpsta lėčiau nei ledo kubeliai ir ilgiau išlaiko gėrimų aromatą.

Naujasis „New InstaView ThinQ“

2020 metais savo aukščiausio lygio šaldytuvus „InstaView“ LG patobulino, panaudodama antros kartos technologiją „ThinQ“. Šaldytuve – įskaitant „Door-in-Door®“ bei vaisių ir daržovių stalčius – esantys ir iš jų išimami maisto produktai yra sekami, panaudojant pažangųjį stebėjimą bei dirbtinį intelektą, kurie bet kuriuo momentu leidžia nustatyti, kas yra šaldytuve. Su šia informacija naujasis LG šaldytuvas „InstaView ThinQ“, remdamasis turimomis sudedamosiomis dalimis, gali pateikti vertingus patarimus dėl patiekalų. Išmanesnė technologija namų savininkus net įspėja apie besibaigiančius produktus ir pasiūlo juos užsakyti dar prieš tai, kai jūs grįžę namo pamatysite, kad jie baigėsi.

Išmanesnis 2020 metų LG „InstaView“ permatomas priekinis skydelis daro daug daugiau nei tik leidžia naudotojams pažvelgti į vidų be durų atidarymo ir taip neleisti išeiti šalčiui. Skydelis taip pat veikia kaip 22 colių ekranas, kuriuo pasinaudojant, be atskiro išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio galima naršyti po internetą ir per „Wi-Fi“ žiūrėti vaizdo įrašus apie maisto gaminimą.

„Mūsų tikslas yra mugėje „CES 2020“ parodyti, ką ateityje bus galima nuveikti virtuvėje su LG šaldytuvais „InstaView“ ir dirbtiniu intelektu, – sako „LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company“ prezidentas Dan Song. Su technologija, kuri nuobodžias baltas dėžes paverčia įdomiomis mašinomis, galinčiomis sukurti „Craft Ice“ ledukus, suplanuoti pietus ir paruošti pirkinių sąrašus, mūsų pažangieji šaldytuvai su „ThinQ“ yra skirti pirkėjams, vertinantiems bet kokią pagalbą, kurią gali gauti virtuvėje.“

# # #

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
Besivystančios LG šaldytuvų technologijos „InstaView“ CES mugėje leidžia žvilgtelėti į ateities virtuvę

Besivystančios LG šaldytuvų technologijos „InstaView“ CES mugėje leidžia žvilgtelėti į ateities virtuvę