„Alna Business“ grupę perka Latvijos „Digital Mind AS”

Verslo procesų skaitmenizavimo ekspertai didelėse ir vidutinėse Baltijos šalių įmonėse „Digital Mind“ AS įsigijo 100 proc. „Alna Business“ grupės akcijų. Bendrovės „Alna Business“ UAB, „Alna Business Solutions“ UAB ir šios padalinys Lenkijoje „Alna Business Solutions Sp.zo.o“ yra pirmaujantis verslo valdymo sistemų (ERP) paslaugų teikėjas Lietuvoje ir Lenkijoje. Grupė specializuojasi diegiant ir pritaikant „Microsoft Dynamics“ ir SAP programinę įrangą.

„Alna Business“ grupę Latvijos bendrovė įsigijo iš verslo valdymo bendrovės „Holdco A“, kurią valdo „Orion Asset Management“ ir Milaknių šeima.   

Sandorio finansavimui „Digital Mind“ pasitelkė nuosavą kapitalą ir kreditą iš „BPM Capital“.

Įsigijimas leis „Digital Mind“ gerokai papildyti turinio ir procesų automatizavimo produktų portfelį, į sąrašą įtraukiant ERP ir finansų valdymo sprendimus. Tokiu būdu bendrovė taps vieno langelio principu veikiančia kritinių verslo valdymo sprendimų privačioms bei viešosioms organizacijoms tiekėja Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Bendrovės biurai veiks Rygoje, Taline, Vilniuje ir Varšuvoje, o planuojama konsoliduota bendrovių apyvarta 2022 metais sudarys apie 12 mln. eurų.    

„Esame tikri, kad įtampa darbo rinkoje bei karo sukelta sumaištis rinkose vers mūsų regiono organizacijas paskubinti išmaniųjų technologijų diegimą, tokiu būdu didinant gebėjimą prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios aplinkos. Mūsų strateginis tikslas – siūlyti integruotus produktus, kurie padeda efektyviau valdyti svarbiausius verslo procesus , tačiau ERP kompetencijų mums stigo. Šiuo požiūriu „Alna Business“ komandos patirtis ir gebėjimai yra tikrai įspūdingi, todėl mes esame tikri, kad panaši verslo kultūra ir augimo ambicijos taps puikiu pagrindu auginant Baltijos šalių verslo čempioną“, – pažymėjo „Digital Mind“ vadovas Rinalds Sluckis.

„Tai svarbus pokytis „Alna Business“ įmonių grupei, atveriantis naujas rinkas ir sukuriantis papildomas galimybes. Tačiau tuo pat metu jis organiškas mūsų komandai, kurios veiklos pobūdis iš esmės nesikeis, bet pasipildys naujais produktais ir paslaugomis. Mūsų patirtis ERP srityje puikiai dera prie „Digital Mind“ siūlomų paslaugų, todėl nekantraujame pradėti bendrus darbus ir augti drauge. Šis sandoris mums taip pat suteiks papildomų galimybių plečiantis Lenkijoje ir kitose Vidurio Europos valstybėse“, – sakė „Alna Business“ grupės vadovas Darius Bužinskas.

Lietuvoje ir Lenkijoje bendrovė ir toliau veiks „Alna Business“ vardu, o jai vadovaus D. Bužinskas.

Tuo tarpu „Digital Mind“ pradės siūlyti „Microsoft Dynamics“ ir SAP ERP sprendimus ir paslaugas savo esamiems klientams Latvijoje ir Estijoje, o daugiau nei 300 „Alna Business“ klientų Lietuvoje ir Lenkijoje pasiūlys turinio bei procesų automatizavimo sprendimus.

„Digital Mind“ finansų patarėjai sandoryje  buvo „BIC Securities“, teisės patarėjai  – „drill.“ Ir „Walless“. Pardavėjų teisės patarėjai –  COBALT. 

Apie „Digital Mind“: 

 Nuo 2005-ųjų „Digital Mind“ tiekia verslo valdymo sprendimus klientams finansų, draudimo, mažmeninės prekybos, telekomunikacijų, gamybos, statybos ir kitų sektorių įmonėms. Bendrovė išsiskiria savo žiniomis įmonių turinio valdymo (ECM), išmaniojo procesų automatizavimo (RPA) ir debesijos programinės įrangos verslui (CBA) srityse. Turėdama biurus Rygoje ir Taline, „Digital Mind“ parduoda ir diegia programinės įrangos produktus, sukurtus pirmaujančių technologijų kūrėjų „OpenText“ ir „Microsoft“, integruodama į juos savo skaitmeninimo kompetencijas ir kurdama vertę klientams.

Apie „Alna Business“:

„Alna Business“ daugiau nei du dešimtmečius diegia ir prižiūri verslo valdymo sistemas (ERP). Bendrovė yra pripažinta „Microsoft Dynamics“ bei SAP programinės įrangos ekspertė, jos komandą sudaro daugiau nei 100 sertifikuotų profesionalų, kurie jau įgyvendino daugiau nei 700 ERP projektų 20-yje šalių.

Daugiau informacijos:

Darius Bužinskas

+370 687 81826

dbuzinskas@alna.lt

https://www.alna.lt/

 

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, Publicum Financial Communications, UAB