„Adform“ atidaro naują padalinį Indijoje, jam apmokyti pasitelks ir komandą iš Lietuvos

Lietuvoje veikianti danų kapitalo programinės įrangos kūrėja „Adform” plečiasi pasaulyje ir atidaro naują biurą Indijos mieste Mumbajuje. Tai bus trečiasis įmonės informacinių technologijų (IT) vystymo padalinys, kartu su esančiais Lietuvoje ir Lenkijoje. 

„Adform“ yra vienintelė pasaulinė, nepriklausoma, visiškai integruota bei šiuolaikinei rinkodarai pritaikyta reklamos platforma. Ši plėtra bendrovei leis ne tik sustiprinti pozicijas rinkoje, bet ir toliau diegti naujoves ir užtikrinti, kad jų kuriami produktai būtų aukščiausios kokybės.  

„Adform“ vyresnysis viceprezidentas, atsakingas už Lietuvos padalinio darbą, Irmantas Venckus sako, kad Mumbajaus filialo atidarymas yra strateginis žingsnis, paskatintas didžiulės IT talentų konkurencijos Europoje.  

„Pasisamdyti specialistų Lietuvoje, Lenkijoje ar bet kur Europoje darosi vis sudėtingiau. Atsivežti darbuotojus iš trečiųjų šalių taip pat sudėtinga ir ilgai užtrunka. Naujas padalinys Indijoje mums leis pritraukti naujų specialistų, kurie prisidėtų prie „Adform“ sėkmės visame pasaulyje. Turime ir dar turėsime vis daugiau užsakymų iš klientų, todėl norime suburti naują  komandą, kuri užtikrintų optimalų krūvį dabartiniams darbuotojams Lietuvoje ir Lenkijoje”, – sako I. Venckus. 

Anot jo, į Indijos padalinį bus perkelta dalis senesnės sistemos palaikymo darbų, o darbuotojai Lietuvoje ir Lenkijoje galės daugiau laiko skirti naujų produktų kūrimui, ko jie ir pageidauja patys. „Lietuvos ir Lenkijos darbuotojams taip pat tenka itin svarbus uždavinys – apmokyti naujuosius kolegas ir sklandžiai įtraukti į bendrą globalios komandos darbą“, – priduria I. Venckus.

Indijos biuro vadovas, „Adform“ vyresnysis prezidentas Niravas Shahas turi ne tik ilgametę patirtį IT sektoriuje, bet jau ir anksčiau sėkmingai subūrė naujas, dideles vietines  komandas. „Būsiu atsakingas už greitą komandos išplėtimą Mumbajuje, kuris išsiskiria itin gausia IT talentų rinka. Šiemet ketiname pasamdyti 25 programinės įrangos inžinierius, kurie taps itin svarbia „Adform“ programavimo komandos dalimi ir reikšmingai prisidės kuriant inovatyvius produktus mūsų klientams“, – sako N. Shahas. 

Lietuvoje „Adform“ turi du biurus Vilniuje ir Kaune. Čia dirba apie 350 žmonių. „Adform“ yra didžiausia šiaurės Europos reklamos technologijų kompanija, kurios klientų gretose yra tokie pasauliniai prekės ženklai kaip „Vodafone“, „Tiffany’s & Co”, BMW, taip pat didžiausios žiniasklaidos agentūros pasaulyje. 

Apie „Adform“ 

„Adform“ yra vienintelė pasaulinė, nepriklausoma, visiškai integruota bei šiuolaikinei rinkodarai pritaikyta reklamos platforma. Jos unikali technologija „Adform FLOW“ užtikrina neprilygstamą naudotojų patirtį ir yra grindžiama keičiamo dydžio, moduline bei atvirąja architektūra, leidžiančia sklandžiai valdyti reklamos kampaniją per visą jos gyvavimo ciklą. Platforma suteikia klientams galimybę geriau ir skaidriau kontroliuoti reklamos veiksmus bei valdyti visus jiems priklausančius kampanijų duomenis. Nuo 2002 metų „Adform“ platformos specialistai kuria išplėstinio intelekto principu pagrįstas technologijas, gerinančias žmonių ir mašinų bendradarbiavimą bei leidžiančias klientams iš įvairių pasaulio šalių mėgautis geresniais verslo rezultatais.

Daugiau informacijos: www.adform.com

Pranešimą paskelbė: Neringa Gudišauskaitė, UAB „Bosanova”
„Adform“ atidaro naują padalinį Indijoje, jam apmokyti pasitelks ir komandą iš Lietuvos