5 paprastos planšetės, kurios patiks ir Jūsų seneliams

Planšetiniai kompiuteriai yra naudingi kiekvienam, nepriklausomai nuo profesijos, amžiaus ar lyties. Visgi, renkantis juos, svarbu atkreipti dėmesį į būsimo naudotojo sąlytį su naujosiomis technologijomis – jei planšetė jam skamba kaip naujiena, verčiau paieškoti tokio įrenginio, kuris būtų lengvai perprantamas ir leistų be didelių žinių pasinaudoti naudingiausiomis funkcijomis. Tad jeigu nusprendėte išrinkti planšetę senjorams ar su technologijomis „nedraugaujantiems“ tėvams, galite būti tikri – šie penki planšetinių kompiuterių modeliai jiems tikrai paliks įspūdį.

ASUS ZenPad 3S. Vieni patikimiausių nešiojamųjų kompiuterių gamintojų nenusileidžia ir planšečių rinkoje. Kalbant apie šį planšetinį kompiuterį, senjorams ypač turėtų patikti itin ryškus, didelis ir aiškus ekranas, leidžiantis kokybiškai žiūrėti filmus, nuotraukas ar kitus vaizdus. 4GB RAM atmintis leis dirbti itin efektyviai, o ir visos kitos specifikacijos suteikia galimybę teigti, jog šis planšetinis kompiuteris – vienas geriausių pasirinkimų vyresnio amžiaus žmonėms.

Samsung Galaxy Tab A. Šis lengvas ir plonas planšetinis kompiuteris turi ypač stilingą ir minkštą apdailą, todėl jį dar patogiau galima laikyti rankose – tikėtina, kad senjorai tikrai įvertins tokį privalumą. Juos taip pat sužavės ir aukštos kokybės vaizdas bei galimybė keisti žiūrėjimo kampą – jei pasirūpinsite ir sulankstomu dėklu, šią planšetę bus galima patogiai pastatyti ir naudoti tarsi nedidelį televizorių. Tad jeigu ieškote nebrangaus, tačiau puikiai vyresnio amžiaus žmonėms pritaikyto įrenginio, jį jau suradote.

Lenovo Tab 2 A10. Patobulinti garsiakalbiai, kompaktiškas dizainas ir ilga baterijos gyvavimo trukmė – tai pagrindinės specifikacijos, kurios tikrai palieka puikų įspūdį, tačiau jei iš arčiau nagrinėtume šios planšetės galimybes, privalumų būtų galima surasti ir kur kas daugiau. Ekranas kokybišką vaizdą rodys net ir lauko sąlygomis, o jei norėsis išbandyti ir fotoaparatą, jo funkcijos taip pat neturėtų nuvilti. Šie ir kiti planšetiniai kompiuteriai gera kaina parduodami Pigu.lt internetinėje parduotuvėje.

Apple iPad Mini 4. Apie iPad planšetes tikriausiai esate girdėję ne kartą – jos giriamos dėl dailaus dizaino, nedidelio svorio ir žinoma, savo techninių galimybių. Pasirinkus šį planšetinį kompiuterį, nereikės jaudintis dėl pamiršto slaptažodžio, kadangi piršto antspaudo technologija leis įrenginį atrakinti vos vienu prisilietimu. Ekranas – tobulai tinkantis skaitymui, filmams ar net žaidimams, tad tokią planšetę lengvai panaudotumėte ir Jūs, ir su technologijomis iki šiol iš arčiau nesusipažinę Jūsų tėvai ar seneliai.

Huawei Mediapad M3. Šiame planšetiniame kompiuteryje slepiasi gausybė specifikacijų, lengvai perprantamas valdymas, efektyvumas ir daugybė kitų privalumų. Jo korpusas itin tvirtas, atsparus ir neslidus, tad bus patogus ir senjorams, o norintiems pasimėgauti kokybiška muzika ar kitomis pramogomis, patiks tai, jog kuriant šią planšetę, itin daug dėmesio buvo skiriama puikiam ir aiškiam garsui. Tad drąsiai galima teigti, jog šiame planšetiniame kompiuteryje yra viskas, ko Jums gali prireikti.

https://www.youtube.com/watch?v=WqOpZfTVIoQ

Atsižvelgdami į tėvų ar senelių poreikius bei finansines galimybes, surasite ir daugiau jiems tiksiančių planšetinių kompiuterių. Atminkite, jog svarbiausia atkreipti dėmesį į didesnį, patogų ekraną bei nepriekaištingą garso ir vaizdo kokybę – tai pagrindiniai aspektai, padėsiantys užtikrinti, kad pirmoji pažintis su planšetėmis praeitų sklandžiai.