4 priežastys, kodėl vaikams naudingas batutas?

Kiekviena karta turi savo vaikystės ypatumų. Štai dabartinė vaikų karta auga kartu su technologijomis. Technologijos mūsų vaikams atvėrė visiškai naują pasaulį, o tai reiškia daugiau galimybių mokytis bei pramogauti. Bet tuo pačiu tai reiškia daugiau laiko praleidžiama uždarose patalpose. Todėl dabar kaip niekad svarbu rasti patinkančių pramogų vaikams, kurios išviliotų į lauką. Viena geriausių poilsio veiklų, kurios gali šauti į galvą, yra šokinėjimo ant batuto džiaugsmas.

Štai 4 priežastys, kodėl kiekvienam vaikui reikia batuto:

Fizinis aktyvumas

Kaip ir dauguma aerobikos užsiėmimų, šokinėjimas ant batuto yra fizinė veikla, naudinga tiek suaugusiems, tiek vaikams. Šokinėjant ant batuto suaktyvėja kraujotaka, yra veikiama limfinė sistema, dėl to stiprėja imuninė sistema ir gerėja medžiagų apykaita. Šokinėjimas ant batuto yra labai efektyvus, sudeginama iki 1000 kalorijų per valandą ir yra puikus į aerobiką panašus veiklos šaltinis, netgi geriau nei bėgiojimas. Linksmybės ant batuto padės vaikams sudeginti visą perteklinę energiją ir kalorijas.

 Kadangi šokinėjimas ant batuto yra laikoma mažo poveikio ir intensyvumo sportu, jis yra saugesnis ir mažiau varginantis sąnarius bei raumenis. Tad galima sakyti tai linksmas, neintensyvus, bet naudingas sportas.

Linksmybės su draugais

Batutas yra traukos taškas. Jums nereikės nerimauti kur su kaimynų vaikais išbėgo jūsų vaikas, nes visi draugai bus prie batuto. Vaikai gali valandų valandas šokinėti ant batuto, susigalvoti įvairiausių pramogų ir užduočių. Svarbiausia, jog šiuolaikiniai batutai yra saugūs, juos juosia apsauginis tinklas, tad vaikams nereikalinga intensyvi priežiūra. Svarbu nepamiršti jų pakviesti pietų, nes jiems tikrai bus reikalinga energija.

Fizinė iškrova ir linksmybės ant batuto yra naudinga ne tik dėl linksmosios dalies. Tai ramina vaikus. Kartais jiems reikia išsidūkti, išsikrauti fiziškai, jog jie vėliau būtų ramesni, galėtų labiau susikaupti ties namų darbais ar rimtomis užduotimis.

Daugiau laiko gryname ore

Buvimas gryname ore, kai daugiau laiko skiriama aktyviam judėjimui yra sveika ir naudinga bet kokio amžiaus žmonėms, taip pat ir vaikams. Tad batute vaikai gali šokinėti tiek kiek jiems norisi. Netgi žiemą! Juk taip smagu matyti, kaip purios snaigės šokinėja kartu su vaiku.

Žaidimai lauke yra svarbūs vaiko vystymuisi, o šokinėjimas ant batuto yra puikus būdas skatinti kūrybiškumą ir mokymąsi.

Puikiai tinka visoms amžiaus grupėms

Batuto linksmybės puikiai tinka bet kokiam amžiui. Geros kokybės batutas suteiks begalę metų linksmybių ir šokinėjimo iššūkių  visai šeimai. Nesvarbu, ar maži vaikai mokosi koordinacijos, ar paaugliai, praktikuojantys įmantrius judesius, ar tėvai atlieka aerobikos judesius sveikatai stiprinti, batutas yra įdomus ir naudingas kiekvienam šeimos nariui.

Dažnai galvojama, jog batutas yra tik vaikams, tačiau įsigiję didesnį, kokybišką batutą, pamatysite, jog jis išties skirtas ir tinkamas visiems. Suaugusieji įvertina batutą, kuomet norisi pailsinti mintis – batutas leidžia sumažinti stresą. O tuo pačiu veiksmas ant batuto gali pakeisti bėgiojimą, kai tingisi išeiti iš kiemo.

Ir pabaigai. Batutas pakankamai didelis pirkinys ne tik savo fiziniu dydžiu, tačiau ir kaina bei įsipareigojimu. Kad jums ir jūsų vaikams jo reikia, jau išsiaiškinome, dabar laikas apsvarstyti kokio jums reikia batuto. Rinkitės atsakingai ir visa šeima liks patenkinta!