Interneto rinkos, kuriose uždirbami didžiausi pinigai

internetas-

Ar galima uždirbti iš interneto tinklalapio? Toks klausimas kyla daugeliui pradedančių verslininkų, kurie abejoja ar verta net turėti tinklalapį – vizitinę kortelę. Tačiau tie, kurie iš interneto uždirba milijonus, tik šypsosi į ūsą. Kas jie tokie, kokias rinkas atstovauja? Neskaičiuosime svetimų pinigų, tačiau išskirsime 4 rinkas, kuriose sukasi didžiausi pinigai.

Medicina. Sveikata suteikiama, bet ja nesirūpinant galima ją greitai prarasti. Vis jaunėjant ligoms, t.y. vis jaunesniems žmonėms pasireiškia simptomai ligų, kuriomis prieš dešimtmetį sirgo išskirtinai vyresni žmonės. Todėl vis daugiau žmonių internete ieško informacijos apie ligas, apie būdus išlikti sveikiems ir gražiems, dažnai atskira ir brangia tema yra išskiriami tinklalapiai apie lieknėjimą. Farmacija išties pelningas verslas, juk už sveikatos ir grožio eliksyrus žmonės pasiryžę sumokėti visus turimus pinigus.

Tinklalapiai suaugusiems. Meilė yra kita siekiamybė, niekas nenori jaustis vienišas ir nemylimas. Tad pažinčių portalai yra kitas daugybę pelno nešantis interneto produktas. Internautai leisdami vienišus vakarus užsiregistruoja pažinčių portaluose, bendrauja, tikisi surasti savo gyvenimo meilę. Aišku dažnai užklysta ir į tinklalapius suaugusiems patenkinti savo kūniškus poreikius. O tai yra labai pelninga industrija.

Azartiniai lošimai. Daugelis priekaištauja, jog lošimų industrija uždirba paversdami žmones priklausomais nuo lošimų ir numauna jiems paskutines kelnes. Tačiau čia kaip ir kompiuteriniai žaidimai ar knygų skaitymas – tu pats renkiesi pramogas ir jei nesugebi pajusti ribos kada liautis, tai įtraukia. Taip ir tai uždirba milžiniškus pinigus šios industrijos atstovams dar nuo auksinių Las Vegaso laikų. Tuo tarpu dabar internetinis kazino pasiekiamas dar platesnės auditorijos visame pasaulyje.

Paskolos. Šiame materialistiniame pasaulyje visi nori daiktų, kurių negali įpirkti. Tačiau gali pasiskolinti pinigų, mėgautis daiktu, o vėliau pamažu atiduoti paskolą. Jei tokie pirkiniai anksčiau būdavo namas, butas, automobilis, mokslas, tai dabar skolinamasi ir tokiems dalykams kaip išmanusis telefonas, kalėdinės dovanos, sužadėtuvių žiedas, nauji kailiniai. Žmonėms gyvena amžinai įsiskolinę ir amžinai mokėdami palūkanas. Kuomet bandoma suskaičiuoti kiek žmogus per gyvenimą sumoka palūkanų, kartais tai pasiekia ir naujo namo kainą. O visa tai yra skolintojų pelnas. Internete skolinimasis tapo prieinamesnis, labiau siūlomas, tad ir pelnas šuoliuoja aukštyn.

Įeiti į vieną iš šių keturių rinką naujokui sunku, nes čia žaidžia seni ir rimti žaidėjai. Tačiau net ir mažas peliukas gali įkišti nosytę ir nugriebti gardų kąsnelį. Trupinių net ir itin pelningose rinkose išlieka.