Žvilgsnis į ateitį: kuo stebins technologijos

Technologijų gamintojai, gerindami žmonių kasdienybę, šiandien verčia pasaulį suktis vis greičiau. Naujausi jų išradimai vis dažniau kuriami ne vien pramogoms – inovacijų pagalba siekiama sutaupyti žmonių laiko, pinigų ar netgi padėti jiems rūpintis savo sveikata. Siekdamos praturtinti vartotojų gyvenimus, bendrovės investuoja į startuolius ir skatina realizuoti iš pirmo žvilgsnio beprotiškiausias idėjas. Štai, bendrovės „Samsung“ įsteigtose kūrybinėse dirbtuvėse „C-Lab“, gimsta inovatyviausi startuolių sprendimai, kurie neabejotinai ateityje pakeis mūsų įpročius ir kasdienybę. Taigi, kas įdomiausio buvo pristatyta pastaruoju metu?

„VuildUS“ – išmaniems interjero sprendimams

Tai praktiška namų interjero projektavimui skirta inovacija, kuri vartotojams leidžia pamatyti, kaip atrodys tam tikras baldas ar  kita interjero detalė jų namuose dar prieš ją įsigyjant. Šis startuolis veikia naudojant 360 laipsnių kamerą, specialią programėlę, išmanųjį telefoną ir virtualios realybės akinius. Visų pirma, vartotojai sujungia telefone esančią programėlę ir 360 laipsnių kamerą bei nufilmuoja savo namų erdves. Iš šios filmuotos medžiagos yra sukonstruojama virtualios realybės namų projekcija, kurią vartotojas gali pamatyti užsidėjęs VR akinius. Galiausiai, jis gali rinktis iš 3D vaizdu atkurtų baldų projekcijų ir juos pritaikyti prie namų erdvės. Taip vartotojas taupo laiką, nes gali priimti tinkamiausią sprendimą žymiai greičiau tiesiog būdamas savo namuose.

https://www.youtube.com/watch?v=HpnCOkq-R4I

„Lumini“ – odos priežiūrai

„Lumini“ yra nešiojamas įrenginys, kuris sugeba aptikti tam tikras odos ligas ar įvairias su ja susijusias problemas dar iki joms prasidėjus. Tereikia nufotografuoti savo veidą ar odos lopinėlį, tuomet prietaisas specialaus algoritmo pagalba išanalizuoja informaciją ir atsiunčia ją į programėlę esančią jūsų telefone. „Lumini“ iš anksto identifikuoja odos problemas esančias po odos paviršiumi, tokias kaip, spuogai, strazdanos, padidėję porai, raukšlės ar paraudimas. Išanalizavus odos duomenis įrenginys vartotojams gali rekomenduoti įvairią kosmetiką ar pasiūlyti nuotolinę konsultaciją su dermatologu bei odos priežiūros specialistu.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=80&v=HrkBgE2QwSo

„Monitorless“ – neįtikėtiniems pojūčiams

Tai specialūs akiniai, kurie iš esmės primena paprastus akinius nuo saulės. Jie naudojami peržiūrėti  turinį iš kitų įrenginių, tokių kaip kompiuteriai ar išmanieji telefonai – užsidėjus „Monitorless“ nereikia net žiūrėti į prietaiso ekraną, jis gali būti padėtas šalia ant stalo, o akiniai patys atkurs jame esantį vaizdą tiesiai prieš jus. Taip pat, šie akiniai gali būti pritaikyti tiek papildytos, tiek virtualios realybės turinio peržiūrai ar mėgaujantis PC žaidimais, kuriuos žaidžiant atrodys, kad esate pačiame įvykių sūkuryje.

https://www.youtube.com/watch?v=iOgs2Dspbm4

„Tag+“ – vaikystės džiaugsmams

„Tag+“ yra mažas, vieną mygtuką teturintis, lengvai perprantamas įrenginys, skirtas vaikams. Prietaisas yra tarsi skaitmeninis mažųjų kompanionas, kuris prisijungia prie jų žaislų ir specialios mobiliosios programėlės, esančios išmaniajame arba planšetėje. Priklausomai nuo to, kaip vaikas spaudžia mygtuką – spusteli, spaudžia ilgai, jį krato, ar lengvai trenkia, aplikacija, sujungta su išmaniuoju įrenginiu, skirtingai reaguoja ir vaikų žaidimą padaro dar smagesniu. Pavyzdžiui, konstruojant lego, programėlė vaikui gali pasiūlyti, kaip pastatyti įspūdingą statinį ar sukurti ateities mašiną. Ką jau kalbėti apie tai, kad jis gali bendrauti su bendraminčiais vaikais, realiu laiku stebėti juos žaidžiant, susirasti draugų iš viso pasaulio ar dalintis savo kūryba.

https://www.youtube.com/watch?v=Z7czkpemc_w
SIENELĖS VONIAI