Humoras: ar turi tinklalapiai atrodyti identiškai visose naršyklėse?

Pažįstamas ką tik atsiuntė nuorodą, kuria negaliu nepasidalinti. Tinklalapis, skirtas atsakymui į klausimą “Do websites need to look exactly the same in every browser?”. Šita problema kamuoja tikrai daugelį web-programuotojų ir dizainerių, ir štai jums paprastas sprendimas. Smalsu? Tada paspauskite nuorodą.

Nuoroda: DoWebsitesNeedToLookExactlyTheSameInEveryBrowser.com
P.S. Nebijokite, jokių virusų.

* * *
Norite gauti Skaitykit.lt naujienas operatyviau? Prenumeruokite RSS įrašus
Jei nežinote, kas yra RSS ir kaip juo naudotis, apie tai galima pasiskaityti šiame puslapyje.

Komentarų: 7

    gymka:
    June 29, 2010 3:08 pm

    and?

    Povilas (Skaitykit.lt):
    June 29, 2010 3:09 pm

    just

    Povilas (Skaitykit.lt):
    June 29, 2010 3:11 pm

    Na čia nuoroda iš serijos kaip http://www.arjaupenktadienis.lt/ :)
    Nžn, mane tai privertė nusišypsoti.

    Marijus Urbonas:
    June 29, 2010 11:42 pm

    Nueikite ten su skirtingomis naršyklėmis (ir jų versijomis) – pamatysite, kodėl “NO!”…

    Valentinas:
    June 30, 2010 11:47 am

    nu nežinau ar ten jau labai skiriasi. bandžiau su IE, Chrome, FF, Opera, visur tas pats. Tik tiek kad IE nėra PNG transparency ir text-shadow, o daugiau tai viskas taip pat.

    nbanba:
    July 30, 2010 7:54 pm

    So…? Standartiškai tikrai IE skiriasi (nerodo šešėlio), o FF ir Opera taip pat rodo. Nematau nieko išradingo arba nesupratau esmės.

    Valentinas:
    July 31, 2010 11:02 am

    @nbanba čia esmė yra atsakymas. Galėjo būti ir paprastai, juodu ant balto parašyti, ir tai būtų esmė :)

    Kita vertus tu teisus, tam kad pasiekti maksimalų efektą reikėtų naudoti apvalius kampus ir šešėlius ryškius (rodo visi išskyrus IE), gradientus (kiek prisimenu rodo tik webkit) ir t.t. :)

Parašykite komentarą


Powered by WordPress | Designed by: BlueHost Coupon | Compare CD Rates, Online Brokers and Press Release