Firefox 3.5 reklaminis klipas – pasiruoškite sėsti prie naujos mašinos vairo

Net ir nekomentuosiu. Tiesiog pasigrožėkite originaliu požiūriu į reklamą ir kokybišku kūrėjų darbu. Nors ne veltui kokybė gera, pabaigoje autorių pavardės, jei neklystu, indiškos :)

* * *
Ar jau skaitėte mano naują el.knygą "Kaip kurti web-projektus"?
Joje išdėsčiau savo dešimties metų tinklalapių kūrimo, tobulinimo ir vystymo patirtį.
Knygą galite parsisiųsti skyrelyje "Knygos".

Komentarų: 5

    ichmbch:
    May 27, 2009 1:57 pm

    Man tai nelabai graži reklama. Joje nematau jokios minties, nieko. Tik kažkokie vaizdo ir garzo efektai… nėėėė… neužskaitau šios reklamos :D

    Stepas:
    May 27, 2009 10:34 pm

    O aš ją kaip tik užskaitau. Spėju, kad ją padarė už “ačiū” – t.y. nemokamai. O tai, ką padaro žmonės už didelius pinigus, būna tikrai mažiau maloniai žiūrima ir priimama. Ji nėra tobula, nėra labai išskirtinė – tačiau pasinaudoja tuo, kas traukia akį, nėra konservatyvi, o ir patį FF brandą stumia taip, kaip priimtina daugumai žmonių (nepriklausomai nuo soc. sluoksnių ir t.t.).

    Kita vertus… Aš naudoju firefox :)

    kapoju:
    May 27, 2009 11:32 pm

    skystokai…

    Eugenijus:
    May 27, 2009 11:45 pm

    Buna ir geresniu… :)

    Aphex:
    May 28, 2009 9:24 am

    Nežinau ar paralelė tarp demonstruojamų automobilio savybių ir naršyklės visiškai logiška :)

Parašykite komentarą


Powered by WordPress | Designed by: BlueHost Coupon | Compare CD Rates, Online Brokers and Press Release